Buradasınız MX-1 MX-1 Studio

MX-1 Studio

MX1 Özel telefon santralları, çağın İletişim olanaklarından en ekonomik şekilde yaralanmanızı sağlarken, pratik kullanımı ve zengin özellikleriyle günlük haberleşme akışınızı hızlandırır. MX1 Studio 2 dış , 6 iç hat kapasitesi ile evinizde veya ofisinizde iletişiminizi sağlayan en önemli yardımcınız olacaktır.

Santral Özellikleri

MX1 Studio Haberleşmenizi hızlandırır
Aradığınız harici veya dahili numara meşgulse tekrar aramanıza gerek kalmaz. MX1 Studio aranan numarayi sizin için kontrol eder ve meşguliyeti bittiğinde bağlantıyı kurar. Sistemdeki tüm harici hatlar meşgulse MX1 Studio boşalan ilk hattı size bağlar. Dış hatlardan gelen çağrıları harici bir numaraya transfer etmenize olanak tanır. Dış hatlarınızdan arayanlar, görüşmek istedikleri dahili abone numarasını tuşlayarak istedikleri aboneye erişirler.

MX1 Studio ile çağrılarınız cevapsız kalmaz
Harici hattan gelen çağrılarınızı otomatik olarak başka bir harici numaraya (örneğin evinize) yönlendirilebilmenizi sağlar. Telefonunuz meşgulse veya ofis dışındaysanız size gelen çağrıları istediğiniz başka bir aboneye yönlendirir.

MX1 Studio Güvenlidir
Enerji kesildiğinde dış dünya ile iletişiminiz kesilmez. Tüm harici hatlarınız hizmet vermeye devam eder. Akü bağlantısına olanak veren sistem, sunduğu akü besleme özelliği ile de kesintisiz iletişim sağlar. Programlanmış bilgiler sizin tarafınızdan değiştirilmediği sürece sonsuza kadar saklı kalır. Tum harici hatlarınızı kontrol eder, arızalı hatları abonelerin kullanımına kapatarak sizi uyarır.

MX1 Studio Ekonomiktir
Sisteme adapte edilebilen harici yazıcı bağlantısı ile görüşmeleri kaydederek telefon giderlerinizi kontrol altına alır. IBM uyumlu bilgisayar bağlantısına imkan tanıyarak abonelerin her türlü Çağrı istatistiklerini ve detaylı faturalamanızı sağlar (opsiyonel). Ofisten ayrilacağınız zaman, özel şifreniz ile telefonunuzu kilitlediğinizde istenmeyen telefon görüşmelerini önler. Abonelerin harici arama yetkilerinin belirlediğiniz şekilde kısıtlar ve herhangi bir telefondan ancak şifre girildiğinde tanımlı olan yetki seviyesinde harici aramaya izin verir. Telefonunuzu kullanarak kapı açma yada başka bir elektronik cihazı çalıştırma imkanı sağlar.

MX1 Studio için Özel Set
Özel Set ile dahili abonelere ve aradığınız harici numaralara tek tuş ile erişebilirsiniz. Ekranında saat, tarih ve tüm dahili abonelerin meşguliyet bilgilerinin yanı sıra aranan numara, arayan dahili abone ve tüm TT hatlarının meşguliyetini izleyebilirsiniz.

MX1 Studio Telefon Santralının diğer Özellikleri
Acil hat
Araya girme
Çağrı transferi
Beklemede müzik (Dahili/Harici)
Bekleyen dış hat uyarısı
Çağrı park etme
Çağrı yönlendirme (Dahili/Harici)
Fax sinyali algılama ve yönlendirme
Genel ve Özel hızlı arama listeleri
Dahili aboneye direk erişim (DISA)
Süre kısıtlaması
Bölgesel arama kısıtlaması
Otomatik harici hat kontrolu
Rahatsiz edilmeme
Randevu hatırlatma
Uzaktan test etme
Uzaktan programlama

Opsiyonel Özellikler

Bilgisayar tabanlı Çağrı Kayıt Sistemi
Harici Mini Yazıcı
Kapı Zili Algılayıcısı
Dahili veya Harici Akü Seti

TT Hattı Özellikleri
DTMF / DP Sinyalleşme
Ücretlendirme Darbe Sayacı 12/16 kHz (Opsiyonel)
Aşırı Yük ve Yıldırım Koruması

Teknik Özellikler

Trafik:
Tıkanmasız Yapı
Besleme Gerilimi:
220 VAC, 50 Hz +/- %20
Çalışma Gerilimi:
24 V DC
Çevre Şartları:
Sıcaklık: 0- 50 C
Bağıl Nem: %10 - 90
Boyutlar:
390x290x70 mm

Joomlart